Apie tinklaraštį..

Internetas - mano duona. Apie tai ir tinklaraštis: kaip uždirbti pinigus internete ir kaip tapti geresniu interneto užkariautoju bei susijusius dalykus - seo, interneto reklamą, efektyvumą, produktyvumą, įvairius mielus dalykėlius, padedančius nudirbti darbus efektyviau.

...ir apie mane

Tai tinklaraštis žmogaus, kuris 100% pajamų gauna iš interneto. Jei žinote daugiau arba naujesnių dalykų, drąsiai komentuokite.

Ateitis dabar – Live Mesh jau veikia

Žinoma, reikia pripažinti ta “ateitis” dar ne tokia tobula, bet jau veikia. Kiek daugiau nei prieš metus nežinau.lt pristatyta tarnybaLive Mesh jau paleista, tiesa beta ir dar išlenda nemažai klaidų.

image

Paveikslėlyje matote internete matomą vaizdą. Ką galite su Microsoft Mesh? Tai galima sakyti;

 • nuotolinio kompiuterio valdymo – gaite valdyti visus kompiuterius, kuriuose įdiegta Live Mesh
 • atsarginių kopijų (jums bus skirta 5Gb vietos, o tai bene daugiausiai iš nemokamų tarnybų) ir
 • bylų sinchronizavimo.

Sistemos centrinė dalis – Live Desktop (LD). Tai vėlgi atsarginių kopijų ir OS hibridas – kaip matote iš paveikslėlio, turi Vista OS vartotojo sąsają, galima įkelti naujas bylas, peržiūrėti paveikslėlius. Jūs galite pasirinkti, ar sinchronizuoti bylas su LD, art tik su komoiuteriu, t.y. LD vaizduojamas kaip dar vienas “kompiuteris” (device). Įtariu, kad vėliau galima bus galima atidaryti ir peržiūreti dar daugiau bylų. Jei dar būtų galima paleisti programas, tai.. būtų labai kietai, bet manau ta kryptimi iš dalies einama.

Tarnyba puiki tuo, kad skirtingai nuo kitų tarnybų, galite matyti, kas vyksta realiu laiku.

Vis neprisiruošiu parašyti išsamesnio straipsnelio apie atsargines kopijas internete, bet jei trumpai, šiuo metu naudoju SugarSync. Kol kas dar ir naudosiu, kadangi ši tarnyba ne tik išdirbta, bet ir leidžia pasiekti bylas, bet kaip pamatysite, Mobile devices jau matome, tik neaktyvūs.

Pradėti naudotis Microsoft Live Mesh.

3 komentarų to “Ateitis dabar – Live Mesh jau veikia”

 1. Hazard rašė:

  Hm, pagaliau ir Microsoft’as atsibudo :)

 2. Aleksas rašė:

  Patogu kai visi dokumentai prieinami per viena vieta. Bent kol kas tai patogiausia daryti delninuko, nesiojamo kompo ar galu gale flash’o pagalba.

  Didelius kiekius per Mesh’a tampyti nepatogu, o ir atstumia klaidos, kuriu pats daug pastebejai. Ateityje labai tiketina, kad bus saunus servisas.

  Dar palauksime ka siulo Google Wave.

 3. admin rašė:

  Aš nelabai sutikčiau, kad delninuko, nešiojamo kompiuterio ir panašių priemonių pagalba tai daryti yra patogu. Turiu visas išvardintas priemones, bet vieno dalyko jos tikrai negali – pasiekti bene visas bylas, kurių tau reikia, bet svarbiausia – pasiekti jas be jokio papildomo įsikišimo. Nors atrodo visos turi sinchronizacijos įrankius. Bet gal aš jau per daug viską automatizavęs? Dažnai jau net šioje srityje stabdžius jungiu.

  laimė, bet sinchronizavimo klaidų nelabai pastebėjau, tik tiesiog rodo klaidą “Sign In Error” kai leidžiu per Launchy. Per Start Menu viskas gerai :/

  Aš manau, kad Microsoft eina kryptingai filmuke pateiktu keliu: pasiekti ne tik bylas be ir nustatymus, savo aplinką iš bet kurios vietos: kompiuteris sutraiškomas, bet nueini prie kito kompiuterio, darai Sign In ir vėl viską turi.

  Beje, visgi įžvelgčiau šiek tiek kitą Google Wave kryptį.

  Beje, mesh ieško ir virusų. Net ištrynė kelias: antiwpa.dll :D

Palikite savo komentarą

Prenumeruok RSS Darbas internete Mobile Payments by Fortumo
 • KATEGORIJOS

 • NAUJIENOS

  KOMENTUOTA

  NAUJIKOMENTARAI

  MANOPARTNERIAI