Apie tinklaraštį..

Internetas - mano duona. Apie tai ir tinklaraštis: kaip uždirbti pinigus internete ir kaip tapti geresniu interneto užkariautoju bei susijusius dalykus - seo, interneto reklamą, efektyvumą, produktyvumą, įvairius mielus dalykėlius, padedančius nudirbti darbus efektyviau.

...ir apie mane

Tai tinklaraštis žmogaus, kuris 100% pajamų gauna iš interneto. Jei žinote daugiau arba naujesnių dalykų, drąsiai komentuokite.

Atsargiai! Pigūs interneto adresai.

Pasidalinsiu savo “siaubo” istorija… Kurio centre ganėtinai stambus veikėjas.. Yahoo. Interneto adresai nėra Yahoo sritis, ir tai dar labiau didina problemą. Dar prieš kelis metus šis gigantas pasiūlė akciją – interneto .com domeną už 1.99 USD. Problemos prasidėjo iš karto pasinaudojus “akcija”. Kažkokiu būdu labai keistai nuo kortelės buvo nuskaičiuota iš viso apie 9 USD.  Maždaug nuskaitymas už 1.99 USD ir gal 7 po 1 USD. Iš principo parašiau į “supportą”, bet vien tokiam atsakymui man paprašė duomenų, kuriuos gal aš blogai įrašęs buvau registruodamasis, bet sąskaitoje jų pateikti nematau ir pateikti negalėjau.

Antra istorijos dalis prasidėjo, bandant po metų domeną perkelti pas kitą registratorių – man žinoma nepavyko, o  čia problemų kėlė tai, kad pats Yahoo nėra akrediduotas ICANN interneto adresų registratorius, jis tą daro per Melbourn IT, tad bandant gauti pagalbos, prasideda siuntinėjimas :) Spjioviau tada ir prasitęsiau.

Bet labiausiai žagtelėjau, kai pamačiau šių metų pratęsimo kainą – 35 USD už šį .com domeną. Neblogai. Na, pagalvojau prirašysiu jau nepasiduosiu, būtinai kaip nors persikelsiu šį domeną. Dar iki galo visų procedūrų neįvykdyta, dabar tas laikotarpis, kai reikia laukti 5 dienas.

Moralas. Labai atidžiai skaitykite taisykles, kai pamote pigų interneto domeną. Aš tiesa pirkau labiau vedamas smalsumo, pigus interneto adresas, ko nepaimti? Bet žinau, kad į TOS dažnai tokių akcijų metu net būna įrašytas punktas, kad negalėsite perkelti domeno, o kaina jie (pardavėjas) galės kainą keisti savo nuožiūra… Neblogi spąstai?

4 komentarų to “Atsargiai! Pigūs interneto adresai.”

 1. Vytautas rašė:

  Na man taip atrodo, jog geriausia laikytis vieno Patikimo registrato ir viskas. Tarkim Lietuviskus domenus registruoti IV sistemoje, o skirtus uzsieniui registruoti godaddy ar kurioj kitoj didelej imonej. Taip sutaupoma labai daug nervu. O be to ir laiko. Per metus tie nervai atsiperka :) , net jei ir permoki na 5-10 lt.

 2. NickasLT rašė:

  Aha, ten jau registruojant buvo mažom raidelėm parašya kad kitais metais kainuos 35$.. panašią akciją berods ir register.com vykdė.

 3. Tadas rašė:

  taip jau buna su tom akcijom :)

 4. bevardo rašė:

  va va, nesuk iš kelio dėl takelio.

Palikite savo komentarą

Prenumeruok RSS Darbas internete Mobile Payments by Fortumo
 • KATEGORIJOS

 • NAUJIENOS

  KOMENTUOTA

  NAUJIKOMENTARAI

  MANOPARTNERIAI