Apie tinklaraštį..

Internetas - mano duona. Apie tai ir tinklaraštis: kaip uždirbti pinigus internete ir kaip tapti geresniu interneto užkariautoju bei susijusius dalykus - seo, interneto reklamą, efektyvumą, produktyvumą, įvairius mielus dalykėlius, padedančius nudirbti darbus efektyviau.

...ir apie mane

Tai tinklaraštis žmogaus, kuris 100% pajamų gauna iš interneto. Jei žinote daugiau arba naujesnių dalykų, drąsiai komentuokite.

Blogai su Textads ir Adclick?

Niekada nebuvau didelis reklamos skydelių brokerių Textads ir Adclick gerbėjas, nors ir tebesu jų vartotojas – dėl gausybės asmeninių priežasčių:

 • mano apskaičiavimais ir supratimu jos sau išsimoka milžinišką procentą nuo paspaudimo – palyginęs vidutinę paspaudimo kainą kurią gavau iš šių sistemų kaip tinklapių savininkas su paspaudimo toje pačioje kategorijoje kaip reklamdavys gavau, kad šios sistemos sau išmokėdavo 80% nuo paspaudimo! Tiesa, šį paskaičiavimą dariau pernai vasarą.  Dar greitai žvilgtelėjau į padėtį šiuo metu – tyrimui panaudotoje Jaunimo kategorijoje vienas paspaudimas man atnešė 0.05 Lt, o vidutinė reklamos kaina – 0.23 Lt, tad bent šioje kategorijoje Textads vis dar sau susimoka.. tuos pačius ~80%!
 • sunkus, neskaidrus ir neaiškus patekimas į šias sistemas – patekti į šias sistemas ne tik sunku (tai jau nebūtų taip blogai), kaip skaidrumo ir aiškumo trūkumas – užpildai formą, gaišti laiką ir nieko nesulauki, net atmetimo pranešimo el.paštu. Asmeniškai man šios sistemos dėl šios priežasties atrodė labai arogantiškos.
 • ganėtinai atsilikusios ir palyginti retai tobulinamos sistemos lyginant su užsienio sistemos iš vartotojo pozicijos
 • varginantys siūlymai keistis slaptažodį, kurie manau nėra tikslingi “usability” atžvilgiu

Visgi šį tinklaraščio įrašą norėjau skirti ne šių sistemų trūkumams analizuoti, o apie kelias problemas, su kuriomis susidūriau pastarosiomis savaitėmis, atrodo šios sistemos jau pradėjo jausti Adsense atėjimą ir greičiausiai pradės justi, mano supratimu, savo demonstruotos arogancijos neskanius vaisius.

Textads

Atrodo textads jau tikrai atėjo negeri laikai – visa eilė puslapių pradėjo rodyti nemokamą Textads reklamą – o tai greičiausiai dar labiau paskatins tinklalapių savininkus dar sparčiau išiminėti šios sistemos reklaminius skydelius.

imageimageimageimage

image

Adclick

Nežinau kaip kitiems, bet man jau antras mėnuo stipriai vėluoja Adclick mokėjimai, kurie netgi nėra labai dideli (su trim nuliais), nes sistemingai persikeliu savo reklamos plotus į Adsense.

Bet adclick nusprendė jau gelbėtis net savo “didžiojo brolio” ir konkurento pagalba – Google Adwords. Štai kokią reklamą pastebėjau internete:

image

Kaip ten bebūtų, visgi norėčiau palinkėti šioms sistemoms sėkmės ir milžiniško noro, iniciatyvos pasikeisti – daugiau konkurencijos šioje srityje bus vis tik naudingiau mums, tinklapių savininkams.

Papildymas

Netrukus po šio straipsnelio pasirodymo, į daugumą pateiktų pastebėjimų atsakė Andrius iš Textads pirmąjame straipsnelio komentare, tad jei įdomi kitos pusės nuomonė – būtinai paskaitykite.

17 komentarų to “Blogai su Textads ir Adclick?”

 1. Andrius - Textads rašė:

  Sveiki. Malonu, kad pastebite mus.
  Tam, kad nieko neklaidinti, reikia paaiškinimo šioje vietoje.

  1. Dėl paspaudimų kainų. Mūsų tinklalapiai, visi iki vieno, gauna ne mažiau 50% paspaudimo kainos. Jeigu užsakovas sumoka 10 ct, tinklalapis gauna 5 ct, jeigu 20 ct, tinklalapis 10 ct. Kitaip būti negali. Jeigu yra noras palyginti su realiom kainom – http://www.textads.lt/skaiciuokle. Čia matysis realios praeitos savaitės kainos.

  2. Visi tinklalapiai gauna 50%, labai svarbūs tinklalapiai gauna kiek daugiau negu 50%. Kitaip niekada nebuvo, ir nebus.

  3. Matyt savo skaičiavimuose imate skaičių iš sistemos, kaip reklamos užsakovas, ir žiūrite rodiklį “Vidutinė reklamos kaina
  šiuo momentu:”. Tai ne reali paspaudimo kaina, o kaina, kuria užsakovai nustatę kaip MaxCPC. Realiai užsakovai moka visada mažiau, nes sistema perskaičiuoja ir nustato kiekvieno paspaudimo kainą.

  4. Dėl patekimo. Sutinku. Mes nesiunčiame atmetimo el. paštu, bet aiškiai po užklausos formos užpildymo parašyta, kad mes susisieksime arba iškart, arba, galbūt vėliau. Mes ne visada vadovaujamės taisyklėmis, kurios surašytos, dažniausiai mes dar turime savo strategiją, kaip plėsti tinklą, kokius tinklalapius priimti, kokius priimti iškart, o kokius vėliau. Tai priklauso ne tik nuo taisyklių, bet ir nuo užsakymų srautų. Viskas turi būti optimalu.

  5. Sistemos atsilikusios, kaip ir visas Lietuvos internetas. Keliais metais. :)

  6. Eilė puslapių JAUNIMO kategorijoje rodo nemokamą reklamą. Taip. Užsakovams patraukliausia reklamuotis Versle, Naujienose, kitose kategorijose. Dabar matyt aišku, kodėl nepriimame JAUNIMO kategorijos tinklalapių. Kad nerodytų nemokamos reklamos likusiems tinklalapiams.

  Bet kokiu atveju ačiū už pastabas. Pasižymėsim ir bandysim taisytis.

  Andrius. Textads.lt

 2. Mantas rašė:

  Textads prieš kokį mėnesį ar daugiau buvau anketą užpildęs, matyt nepatikau :)
  Adclick vakar užsipildžiau ir per kelias minutes jau buvau priregistruotas. Greiti žmonės.
  Pinigų tam užsidirbt nesiruošiu, bet pasižiūrėt, kaip ten viskas veikia, visai įdomu. Kol kas CTR 0,26proc :D

 3. napalees rašė:

  Nu yra racijos… Ir visgi, buvo kažkaip keista, kai iš tos tylos supratau, jog reklamos nei iš tų nei iš tų negausiu… Pradžioj pyktelėjau, o paskui nusispjoviau ir nusprendžiau, kad mano laikas dar neatėjo, niekam aš čia neįdomus ir niekas net neketina pas mane reklamuotis. Na ką padarysi. Tikėsimės su Adsense pasiseks labiau. Keista, bet štai jau visą savaitę mano Adsense paskyra “kaba” – laukia patvirtinimo. Lyg ir geras ženklas, nes anksčiau iškart atmesdavo, o dabar kabo…

  Rašinio autoriaus norėčiau paklausti: Jūs teigiate, jog gyvenate iš interneto, ar neatskleistumėte bent vieno savo projektų adreso, labai būtų įdomu tiesiog pamatyti :)

 4. Ekspertas rašė:

  Andriau, nesiteisink, nesigauna tau:) sakyk tiesiai – priimat i sistema kada norit, o kada nenorit, nepriimat – juk jusu valdzia.

 5. dite rašė:

  Keista, jog pamineti google adwords tokia “griebiasi siaudo” prasme (cit.: “Bet adclick nusprendė jau gelbėtis net savo “didžiojo brolio” ir konkurento pagalba – Google Adwords. Štai kokią reklamą pastebėjau internete:”)

  nesu nei vieniems šališka ar nešališka, tiesiog labai jau subjektyvi nuomonė išsakyta, gal nuoskauda :) Kadangi realiai google paieškos vartotojui įvedus “Reklama” išmetamas gausus įmonių, užsiimančių įvairia reklama rezultatas:
  http://www.adclick.lt
  http://www.textads.lt
  http://www.adnet.lt
  http://www.impartner.lt
  http://www.vexillum.lt
  http://www.cubegroup.lt
  http://www.azza.lt
  http://www.alternatyvus.lt
  http://www.lits.lt
  http://www.profideja.lt
  http://www.addvisors.lt
  http://www.oreivystescentras.lt
  http://www.MAMAreklama.lt
  http://www.dpsa.lt
  http://www.inspe.lt
  http://www.agegroup.lt
  seopro.lt/reklama-adwords
  http://www.designer.lt
  balticseo.com
  http://www.lankstinukai.lt
  puslapiai.eu/Efektyvi_reklama
  avas.lt
  adwords.google.com
  http://www.reklamosnamai.lt
  http://www.eurokortas.lt
  http://www.AdWork.lt/
  http://www.emotion.lt
  http://www.zudykreklama.lt
  http://www.orobalionai.lt
  reklamabloge.blogspot.com
  http://www.supermodels.lt
  http://www.kvapumarketingas.lt
  http://www.imagine.lt/
  http://www.ManoPavarde.lt/Tikrinti
  http://www.advista.lt
  http://www.integrum.lt/internet_portalai
  http://www.ei-ei.lt
  http://www.freewebs.com/alidasj
  http://www.dizainolinija.lt
  http://www.pridek.lt

  (paieškos rezultatai daryti šiuo momentu) – taigi besireklamuojančių google adwords yra net 4 psl. :) jie visi gelbėjasi? :)

 6. Andrius - Textads rašė:

  Ekspertui> na taip, mūsų valdžia, mes ja ir naudojamės. Jeigu niekas neprižiūrėtų ir nebūtų atrankos, būtų netvarka :)

  Dideli tinklalapiai, rimti tinklalapiai niekada nesiskundė. Linkiu tapti dideliais ir rimtais visiems, tada neivienam reklamos tinklui nekils abejonių dėl priėmimo.

 7. Mantas rašė:

  @Andrius
  O jums neatrodo, kad, kai mes užaugsim ir būsim dideli, jau turėsim susiradę draugiškesnių reklamos tinklų, kurie nebijo priimti ir smulkesnių projektų?

 8. Andrius - Textads rašė:

  Mantai> Visko gali būti. Bet jeigu norėsite bendradarbiauti – užklauskite.

 9. Mantas rašė:

  @Andrius
  Buvau aš kažkada tą anketą užpildęs, prieš kokį mėnesį ar daugiau, bet likau tarp tų, kurie „laukia“.

 10. Ekspertas rašė:

  Andriau-Textads – ziuriu , komentarus sekasi geriau rasyt nei is pradziu:) Nice, bent mano akyse jau geriau atrodot.

 11. php rašė:

  Sutinku, kad raklamavimasi google adwords vadinti šiaugio griebimusi yra nesamonė. Google adwords turi eiti pirmoje vietoje, o tik vėliau svarstomos kitos interneto reklamavimosi galimybės.

 12. Modestas rašė:

  @ Andrius – Textads

  Tai gali pasakyti stabiliai ir žmoniškai,- Ar jaučiasi google atėjimas textads ar ne?

 13. Andrius - Textads rašė:

  Modestai> ne, nesijaučia. O kur Google atėjo? Oficialaus pranešimo nėra ir https://www.google.com/adsense/g-app-single-1 lt kalbos kaip pasirinkimo nėra.
  Jaučiasi tik tai, kad kuo toliau tuo daugiau tinklalapių nori rodyti mūsų reklamą…

 14. Linas rašė:

  Klausimas yra ne kiek naujų tinklapių atėjo, o kiek naujų
  reklamos talpintojų atėjo :)

  Kai rodoma pastoviai ta pati reklama, realių pajamų iš textads sulaukti sunku.

  Įvertinus tai, jog pinigai išmokami tik turint įmonę bei vidutinę vieno paspaudimo kainą, taipogi šiuo metu tikrai neapsimoka naudotis textads.

  Neseniai pakeitėme viename tinklapyje skydelius iš textads į google per pirmą savaitę gavome kelis kartus daugiau.

 15. Andrius - Textads rašė:

  Linai> Nuo to, kad google pradėjo rodyti reklamą tinklalapiuose, pas mus užsakovų neateis daugiau. Kodėl turėtų? :)
  Kas reklamavosi google, tas ir reklamuojasi, kas reklamavosi Textads, tas ir reklamuojasi… Užsakovų ne mažėja.

  Dėl pinigų išmokų ne viena diskusija internete buvo. Lietuvos įstatymai tokie, kokie yra.

 16. Ignas rašė:

  100000 lankytojų legalaus turinio tinklapis neįtiko textad’ams – jau metus laukiu atsakymo. Na greičiau sulauksiu google pasirodant :)

 17. tomas rašė:

  Turiu auditorija atoremonto srityje apie 20000 unikaliu per menesi, kiek kazin galeciau uzdirbti reklamuodamas kitus susijusius produktus. Bent minimum?

Palikite savo komentarą

Prenumeruok RSS Darbas internete Mobile Payments by Fortumo
 • KATEGORIJOS

 • NAUJIENOS

  KOMENTUOTA

  NAUJIKOMENTARAI

  MANOPARTNERIAI