Apie tinklaraštį..

Internetas - mano duona. Apie tai ir tinklaraštis: kaip uždirbti pinigus internete ir kaip tapti geresniu interneto užkariautoju bei susijusius dalykus - seo, interneto reklamą, efektyvumą, produktyvumą, įvairius mielus dalykėlius, padedančius nudirbti darbus efektyviau.

...ir apie mane

Tai tinklaraštis žmogaus, kuris 100% pajamų gauna iš interneto. Jei žinote daugiau arba naujesnių dalykų, drąsiai komentuokite.

Dar viena inovatyvi interneto naršyklė

image

Šiandien The Home User pranešė apie dar vieną naršyklę, apie kurios egzistavimą visai nieko nežinojau: Lunascape5.0 Genesis Alpha4. Šios naršyklės išskirtinumas – iš kart trys puslapių apdorojimo varikliukai  – Trident (IE), Gecko (Firefox) ir WebKit (Safari, dabar atrodo ir Google Chrome). Beje, varikliukus parenka automatiškai, tiek rankiniu būdu, galima netgi priskirti konkrečiam puslapiui konkretų varikliuką. Gal tai tiks ir tinklapių testavimui? Beje, kartu ši naršyklė sakosi esanti labai greita

image ir puikiai įveikianti Acid 3 testą – 100/100 (su Webkit  varikliuku)!

2 komentarų to “Dar viena inovatyvi interneto naršyklė”

 1. Tadas rašė:

  butu idomu pasimeginti, bet aisku mac versijos nera :) jei produktas bus geras – atsiras :)

 2. Wiziris rašė:

  Na, pasimėginau… Tiesą sakant nuvylė. Dėl greičio, tai manau perlenkė. FF sukasi gerokai greičiau.
  O ryškaus skirtumo tarp varikliukų irgi nepajutau. Testavimui kažkaip nepavyko patikrinti, neturėjau labai kreivo puslapio, kad visuose skirtingai rodytų…..

Palikite savo komentarą

Prenumeruok RSS Darbas internete Mobile Payments by Fortumo
 • KATEGORIJOS

 • NAUJIENOS

  KOMENTUOTA

  NAUJIKOMENTARAI

  MANOPARTNERIAI