Apie tinklaraštį..

Internetas - mano duona. Apie tai ir tinklaraštis: kaip uždirbti pinigus internete ir kaip tapti geresniu interneto užkariautoju bei susijusius dalykus - seo, interneto reklamą, efektyvumą, produktyvumą, įvairius mielus dalykėlius, padedančius nudirbti darbus efektyviau.

...ir apie mane

Tai tinklaraštis žmogaus, kuris 100% pajamų gauna iš interneto. Jei žinote daugiau arba naujesnių dalykų, drąsiai komentuokite.

Geriausia Windows Vista programa

Ar dažnai savo kompiuteryje, sau užduodate klausimą, dėl ko jis ūžia arba ko ten jis (kietasis diskas) dirba, kai atrodo nieko nėra paleista. Su šia programa galite nesunkiai sužinoti. Sakydamas geriausia, turiu omeny lyginant su Window XP – jos arba nebuvo, arba yra žymiai pagerinta, ir tiek naudinga, kad praktiškai nereikia ieškoti opensource arba mokamos alternatyvos. Man tai – Reliability and Performance monitor.

image

Paisiekiama ji gana, hm, sunkiai, t.y. nežinant, ją rasti iš kart gana sunku, o žinant, savaime aišku, paleisi greitai. Windows Vista tereikia  į RUN arba Start Search laukelį įrašyti perfmon.msc arba keliauti Start –> Control panel –>  Administrative Tools –> Reliability and Performance Monitor, arba Ctrl + Shift + Escape –> Perfomance –> Recource Monitorr….

Taip teisingai, tai yra Windows Task Manager  Performance skilties jaunesnis ir protingesnis brolis. Nuo brolio skiriasi, kad protingai pateikia grafiką ir “ėdrūnų” sąrašą  viename lange ir   nėra kastruotas – dar turi taip reikalingus Disk, Network skyrelius, kuriuose iš kart pamatysite, kad dėl RAM trūkumo, Windows linksmai birbina jūsų pagefile.sys kietame diske, o utorrent  po paskutinio kažkokio “pagerink torrentų greitį” įrašo kažkokiame forume , vis dar nespindėdamas greičiu sau padėjęs atsidarė 200 sesijų ir kitos programos “kažkodėl neprisjungia prie interneto”. Ši programa yra tokia, kokia turi būti – aiški ir kartu suteikianti daug naudingos informacijos.

Na pradinukams trumpai paminėsiu, ūžti aušintuvas  dažniausiai gali pirmiausia nuo stipriai apkrauto, kai trūksta RAM, kompiuteris pradeda įrašinėti į Pagefile.sys, tuo apkraunamas diskas ir vėlgi prideda šiek tiek šilumos. O visas kitas programas ir tarnybas (services) – storules -  atraskite patys.

7 komentarų to “Geriausia Windows Vista programa”

 1. Dante rašė:

  Geriausia visų laikų maikrosofto programa yra Notepadas.

 2. punktyras rašė:

  Bijok Dievo Dante…
  Netgi kaip juodžiausias humoras netinka ;)

 3. admin rašė:

  @dante
  Čia nei žiūrint į šį pasakymą kaip į juoką, nei kaip tikrą, pasisakymas neužskaitomas.

 4. kukumalu rašė:

  na dant emanau nejuokavo :) daugybe zmoniu pilnai sutinka su jo nuomone, kad geriausia ir yra notepadas :)

 5. admin rašė:

  Nesuprantu, apie ka jus cia? Notepadas geriausia? Kas ten gero? Jis net elementariausių funkcijų gerai neatlieka. Yra net paprastų “patobulintų notepadu”, kuriuos lyginti su MS Notepad, tas pats, kas Formule 1 su dviračiu.
  O jei tuo norite pademonstruoti savo geek’iskuma, mazdaug cia vos ne kaip komandine eilute, tik teksta vedi ir valdai visa sistema, kuri puikius produktus, tai hm.. cia turbut taip jums atrodo, kad su MS Notepad dirbate produktyviai .

 6. kukumalu rašė:

  na matau kad tau dar reik paaugt kad suprastum :) bet esme ta kad notepadas dazniausiai paleidziama programa mano kompiuteriuose ;) o funkciju papildomu nebuvimas ir daro ji gera… visada siapausi is visokiu notepad plius plius :) absurdas.. jei reik formatuot teksta tai jau naudot reikia texto redaktoriu o ne notepad++

 7. admin rašė:

  Gal tikrai man reikia paaugti :) jei tik zinotum kiek man metu.

  Kaip gali buti tokiu butiniausiu funkciju nebuvimas buti privalumu:
  - prastas koduociu palaikymas (utf8 with bom ir t.t.) ,
  - automatiskai neatpazistas koduociu
  - neatpazista unix tipo line end.
  - elementariausiai nerodo eiluciu numeracijos
  cia tik butinos funkcijos normaliam darbui.

  man niekada papildomos funkcijos nemaise, ypac jei gali jas atjungti. Gal pabloginsiu apie tai. Funkciju nebuvimas gal privalumas, kai kalbama apie uzkrovimo greiti, bet ir cia notepad ne cempionas.

Palikite savo komentarą

Prenumeruok RSS Darbas internete Mobile Payments by Fortumo
 • KATEGORIJOS

 • NAUJIENOS

  KOMENTUOTA

  NAUJIKOMENTARAI

  MANOPARTNERIAI