Apie tinklaraštį..

Internetas - mano duona. Apie tai ir tinklaraštis: kaip uždirbti pinigus internete ir kaip tapti geresniu interneto užkariautoju bei susijusius dalykus - seo, interneto reklamą, efektyvumą, produktyvumą, įvairius mielus dalykėlius, padedančius nudirbti darbus efektyviau.

...ir apie mane

Tai tinklaraštis žmogaus, kuris 100% pajamų gauna iš interneto. Jei žinote daugiau arba naujesnių dalykų, drąsiai komentuokite.

Google Adsense jau Lietuvoje. Teisėtai!

Atrodo paskubėjau… Sprendžiant iš komentarų, registracija nepavyks, nors registruotis su lietuvių kalba leidžia:

2009-07-31_122958

Bet… neįtraukė į savo DUK:

duk

Nors įtraukė UK   DUK (!

Ech… dar kelios savaitės Textads ir Adclick ramaus miego.

Nors Google Adsense programa, leidžianti talpinti reklamas savo tinklapyje ir uždirbti gerokai daugiau nei lietuviški reklamos tinklai, kurie iš esmės barstydavo tik centus, pagaliau oficialiai jau Lietuvoje. Ir nors oficialiuose Google tinklaraščiausiuose įrašas dar nepasirodė, faktas tikrai akivaizdus – ne tik galima registruoti tinklapius lietuvių kalba, bet patį Google Adsense galime vartyti lietuvių kalboje, kas iš ties itin malonu.

Google Adsense atėjimas, tuo pačiu yra svarus indėlis į lietuviškų tinklaraščių plėtrą, kadangi jis ne tik leidžia rodyti reklamą tinklapiuose, bet ir RSS srautuose. Tiesa, parodymų / paspaudimų santykis šiuo atveju yra daugiau nei prastas, galbūt  ši sistemos dalis patobulės ir bus galima šiek tiek “gudriau” įdiegti reklamas, kadangi dabartinis skaitytojų aklumas reklamai labiau nei akivaizdus.

Įdomus faktas, nors žinoma absoliučiai nieko nepakeitęs, kad dar visai nesenai dalyvaudamas Google Adsense apklausoje ir rašydamas laišką, išdėstęs daugybę argumentų baigiau tokiais žodžiais: Google Adsense, please come to Lithuania.

Ačiū, buvau išklausytas!

7 komentarų to “Google Adsense jau Lietuvoje. Teisėtai!”

 1. Žilvinas rašė:

  Vakar mėginau prisiregistruoti, tačiau mano accounta atmetė. Tinklapio kalbos sąraše nebuvo lietuvių kalbos. wtf?

 2. Andrius rašė:

  Aš šiandien registravau, bet atmetė dėl kalbos, nors pasirinkau “Lietuvių”. Jungiantis tuo pat loginu, duoda rinktis “Resubmit” ko seniau nebuvo.

  Parašiau mailą atgal bet neaišku kada supportas sureaguos ir atsakys, kodėl Lietuvių kalba kuri yra dropdowne yra unsupported ir kada ji bus supported :)

 3. Žilvinas rašė:

  O man vienintelė rodoma kalba iš L raidės yra lenkų. Grybą pjauna google’as normaliai.

 4. Andrius rašė:

  Na bet faktas kad jau tuoj! Pradiniai pakeitimai padaryti, tik įdomu kaip greitai peržiūrės resubmitintą registraciją, nes rašo two weeks, nors į ryte užpildytą atsiliepė per valandą.

 5. Saulius rašė:

  O gaila…

 6. Pienas rašė:

  na, man po resubmitinimo aproovino, bet veliau iejus i savo adsense saskaita matau: “* We do not currently offer AdSense for Content in Lithuanian. For more information, visit our Help Center.”

  (drunk)

 7. Zodynas rašė:

  Gaila, tik kad kainos uz paspaudima labai jau mazos is adsense, verciau detis koki adclick apsimoka, aisku nuo srties svetaines priklauso dar nemazai.

Palikite savo komentarą

Prenumeruok RSS Darbas internete Mobile Payments by Fortumo
 • KATEGORIJOS

 • NAUJIENOS

  KOMENTUOTA

  NAUJIKOMENTARAI

  MANOPARTNERIAI