Apie tinklaraštį..

Internetas - mano duona. Apie tai ir tinklaraštis: kaip uždirbti pinigus internete ir kaip tapti geresniu interneto užkariautoju bei susijusius dalykus - seo, interneto reklamą, efektyvumą, produktyvumą, įvairius mielus dalykėlius, padedančius nudirbti darbus efektyviau.

...ir apie mane

Tai tinklaraštis žmogaus, kuris 100% pajamų gauna iš interneto. Jei žinote daugiau arba naujesnių dalykų, drąsiai komentuokite.

Įdomūs klausimai ir protingi atsakymai

Atsinaujino naudingas klausimų – atsakymų  projektas: www.ats.lt. Projektas įdomus tuo, kad čia lankytojai stengiasi pateikti ne bet kokį atsakymą, o kuo tikslesnį, kad uždavęs klausimą žmogus priimtų jį ir pažymėtų teisingu.

Kas naujo projekte? Žinoma, tai ne tik supaprastinta ir patogesnė, aiškesnė išvaizda, bet ir.. konkursas, kad galite tiesiog atakinėdami į klausimus laimėti įvairius prizus, kurių vertė priklausys nuo teisingų atsakymų skaičiaus (panašu, kad konkurso taisyklės nėra pilnos, darbas online pastaba).

Šiuo metu Lietuvoje panašaus, bent gyvybingo projekto, mano nuomone nėra, tiesa bandymų sukurti buvo ne vienas, manau netgi visai įdomių ir gerai įgyvendintų. Tiesa, vienas iš veikiančių – klausk.lt.

Tokių klausimų ir atsakymų projektų yra ne vienas, bet didžiausiu tapo tik Yahoo Answers. Tikriausiai prisimenate, kad panašus Google bandymas buvo nutrauktas.

Bet kuriuo atveju, būtu labai smagu, jei visi bendromis jėgomis pabandytume sukurti kokybiškos pagalbos šaltinį įvairiomis gyvenimo situacijoms:

Aplankykite: www.ats.lt

Šiuo įrašu pradedu “Projektų” rubriką, kur pristatysiu įvairius projektus. Savo projekto aprašymą galite atsiųsti ir jūs, svarbu, kad aprašymas būtų išbaigtas, įvairiapusis, paminėtų projekto alternatyvas, naudą.

2 komentarų to “Įdomūs klausimai ir protingi atsakymai”

 1. Artūras rašė:

  Programuotojams ir kitiems su IT susijusiems specams dal gali būti įdomus http://stackoverflow.com/ . Galbūt ne toks didelis, kaip yahoo, bet veikia tokiu pačiu principu, o uždavus klausimą kvalifikuotas atsakymas gaunamas labai greitai. Bandžiau kelis kartus – likau sužavėtas. :)

 2. Saulius rašė:

  Yahoo yra ne šiaip sau vienas, o LIKO tik vienas, nepasiteisinus Google analogui. O šiaip tai jaučiasi idėjų kartojimasis naujoje formoje…

Palikite savo komentarą

Prenumeruok RSS Darbas internete Mobile Payments by Fortumo
 • KATEGORIJOS

 • NAUJIENOS

  KOMENTUOTA

  NAUJIKOMENTARAI

  MANOPARTNERIAI