Apie tinklaraštį..

Internetas - mano duona. Apie tai ir tinklaraštis: kaip uždirbti pinigus internete ir kaip tapti geresniu interneto užkariautoju bei susijusius dalykus - seo, interneto reklamą, efektyvumą, produktyvumą, įvairius mielus dalykėlius, padedančius nudirbti darbus efektyviau.

...ir apie mane

Tai tinklaraštis žmogaus, kuris 100% pajamų gauna iš interneto. Jei žinote daugiau arba naujesnių dalykų, drąsiai komentuokite.

Kaip gali sutaupyti Lietuvos Vyriausybė

Šiek tiek politikos (manau susijusios su internetu) – palaikysiu gražią Common Sense iniciatyvą priminti A. Kubiliui, LR Vyriausybei ir Seimui kaip efektyviai būtų galima sutaupyti LR pinigų.

Nesu A.Kubiliaus vyriausybės priešininkas – tai daug kartų geriau nei tendencingas G. Kirkilo vyriausybės biudžeto švaistymas su LEO LT afera, dujotekanų ir maximų išvešėjimas,   laivų pirkimas po 200 mln. litų, 200 mln. valdovų rūmams, mistinės Lietuvos įvaizdžio programos, Sodros ir visų likusių rezervų ištuštinimas vien populistiniais tikslais, legendinė frazė “krizės nėra ir nebus”  – sąrašas turbūt būtų begalinis. Gal šiuo metu ir nereiktų tiek sukti  sukti galvos?

Kodėl manau, kad tai realu? Todėl, kad čia atmetus visą skepticizmą pradžiai užtektų viešos viešųjų pirkimų sistemos internete, kiekviena origanizacija, keitinanti švaistyti LR biudžeto pinigus, privalėtų paskelbti savo pirkimus su visomis išsamomiomis sąlygomis sistemoje, o visi dalyvaujantys skelbtų savo pasiūlymus joje. Pasibaigus pirkimo laikui, visi pasiūlymai taptų atvirais. Nepaskelbė pirkimo sistemoje – baudžiamoji atsakomybė.

Ir nereikia iš kart gramzdinti šios puikios idėjos apie sudėtingumą ar pan. Pripažinkite, nėra joje labai didelio sudėtingumo, net įdiegus daugybę funkcionalumo, ši sistema nėra beprotiškai sudėtinga.

Tad tenoriu paraginti:

Gal ta proga tinklažmogiai galėtume realizuoti valdžios kvietimą solidarizuotis, ir suprasdami, kaip valdžiai sunku ieškoti pinigų, padėkime jai – įsidėdami šitą video į savo saitus saitukus. Tam, kad A. Kubilius, I. Šimonytė ir kiti valdžiažmogiai žinotų, jog palaikome belekokius jų veiksmus, kai pinigų ieškoma ne paprastų žmonių, mokesčių mokėtojų kišenėse, bet visų pirma valdžios piniginėje

Papildymas: Beje, Lietuva turi viešiesiems pirkimams skirtą centralizuotą tinklalapį – www.cvpp.lt . Deja, ir neįgudusi akis pastebės, kad jam dar labai toli iki tobulumo. Kaip pamatyti, kas laimėjo konkursą ir kodėl?

4 komentarų to “Kaip gali sutaupyti Lietuvos Vyriausybė”

 1. galvazmogupuosia rašė:

  Dėl skelbimo internete – visiškai teisingai. Problema yra ta, kad kol kas iš dalies tokią info apie viešuosius pirkimus skelbia tik vyriausybei pavaldžios organizacijos ir savivaldybių administracijos. Tačiau absoliučiai nieko neskelbia kitos biudžetinės organizacijos: mokyklos, vaikų darželiai, ligoninės, valstybės ir savivaldybių įmonės (visokie troleibusų parkai), visokios viešosios įstaigos, kurių steigėjas yra valstybė ar savivaldybės ir t.t.

  Viso yra ~5.000 biudžetinių organizacijų (kurios prekes/paslaugas gali pirkti tik per viešuosius pirkimus), tačiau internete info skelbia ne daugiau kelių šimtų.

 2. admin rašė:

  Ei, centralizuota baze jau yra! http://www.cvpp.lt Tad labiau detalizuojant reiktu paraginti, ir netgi išsireikalauti, kad čviešųjų pirkimų skelbimas būtų privalomas, (2) būtų skelbiami rezultatai viešai, (3) kandidatuoti būtų galima tik internetu.

 3. vida rašė:

  Kam kisti cia ta SNUKI, kuris visiskai suzlugde LT ekonomika.
  Kad sutaupyti reikia mazinti seimunu lu pataeeju skaiciu perpus. Tas pat ir miniserijose ir ju prielipose. su tokia politika vyksta masine LT EVAKUACIJA.!!!

 4. admin rašė:

  Jus juokingas :) Jau pradedant tuo, kad vardas moteriškas, o el. pašte vardas – vyriškas. Kas sukūrė šią biurokratų armiją? Beje, šį komentarą palieku, nes tokie komentarai tik daro gėda jums, kaip konservatorių priešininkams.

Palikite savo komentarą

Prenumeruok RSS Darbas internete Mobile Payments by Fortumo
 • KATEGORIJOS

 • NAUJIENOS

  KOMENTUOTA

  NAUJIKOMENTARAI

  MANOPARTNERIAI