Apie tinklaraštį..

Internetas - mano duona. Apie tai ir tinklaraštis: kaip uždirbti pinigus internete ir kaip tapti geresniu interneto užkariautoju bei susijusius dalykus - seo, interneto reklamą, efektyvumą, produktyvumą, įvairius mielus dalykėlius, padedančius nudirbti darbus efektyviau.

...ir apie mane

Tai tinklaraštis žmogaus, kuris 100% pajamų gauna iš interneto. Jei žinote daugiau arba naujesnių dalykų, drąsiai komentuokite.

Kaip sutalpinti daugiau į Firefox

Nustebau, kad yra žmonių, kurie netgi atsidaro dvi naršykles, kad viename galėtų naršyti, o kitame galėtų būti pastoviai atsidarę įvairias tarnybas. Aš elgiuosi paprasčiau, tiesiog naudoju FaviconizeTab, kuris sutrumpina tab’us ir geriausias dalykas – tai gali daryti automatiškai:

image

Kad skirtukas (tab) automatiškai sutrumpėtų, tiesiog eikite į šio plėtinio Options, ir pažymėkite, Enable Auto Faviconize ir surašykite tarnybas, aš asmeniškai surašęs tokius:

http://www.rememberthemilk.com*
http://mail.google.com/*
http://www.google.com/calendar*
http://docs.google.com/*
http://www.google.com/reader/*
http://www.google.com/notebook*

7 komentarų to “Kaip sutalpinti daugiau į Firefox”

 1. Mantas rašė:

  Mailą thunderbird tvarko, o toliau nieko pastoviai atidaryto neturiu, tai tokios problemos neiškyla :)

 2. vienastoks rašė:

  Problemų su kortelių kiekiu nėra. Apie tą patį Faviconize kas norėjo, galėjo pasiskaityti nežinau.lt prieš pusmetį (http://www.nezinau.lt/firefox-valymas). Faviconize naudos tarnyboms neduoda, nes sutrauktoje kortelėje nesimato, kiek laiškų atkeliavo į Gmail, kiek naujų įrašų yra Google Reader ir t.t. Geriau jau dvi naršyklės ar du naršyklės langai.

 3. Kolega rašė:

  o gal tiesiog paprasciausia visas sias tarnybas susimesti i netvibes.com ir nereikia nei tabsu nei papildomu narsykliu, veikia viename lape, ant visu zinomu narsykliu :)

 4. Ramas (tikra.info) rašė:

  Šaunus dalykas. Tik dar geriau būtų jei rodytų skaičiuką kiek naujų laiškų yra prie GMail ikonos.

 5. admin rašė:

  @vienastoks
  Nieko asmenisko neturejau. Ir taip aisku, kad apie ji bus rases blogeriu tevas. Bet as siuo metu viska kiek imanoma stengiuosi supaprastinti, maziau langu, maziau programu ir t.t. O kad nesimato kiek laisku – didelis privalumas, specialiai stengiuosi tokius dalykus paslepti, bet apie tai atskirame irase.

 6. Eugenijus rašė:

  Labai geras add on’as.
  Ka=kaip nesitikėjau, kad sugebėsi dar ką nors naudingo nematyto atrasti, bo daug išbandęs :]
  Beja kolegos įvardinta tarnyba http://www.netvibes.com/ jau neveikia:

  Sorry, we are unable to connect you to Netvibes.

  Due to a network problem, your page is currently unavailable.
  Rest assured, we’re working diligently to have your favorite start page back online very soon.

  Thanks again for your patience.

  - The netvibes team

 7. Originalas rašė:

  Tipo jau kompas netraukia dviejų FF langų? :D Kokia prasmė diegti tą plugin, jei tiesiog paprasčiau atsidaryti kelis langus su daug tabsų ir tiek. :) Aš tai visad turiu labai daug langų atsidaręs, o dabar su Win 7 išvis, kai tie thumnails ir gropuojamos mažos ikonėlės taskbare, tai net neuždarinėju, kol nebaigiu darbo, visų atidarytų dokumentų, tik tam, kad greičiau juos rasti taskbare, nei vėl atsidaryti, netyčia prireikus. :)

Palikite savo komentarą

Prenumeruok RSS Darbas internete Mobile Payments by Fortumo
 • KATEGORIJOS

 • NAUJIENOS

  KOMENTUOTA

  NAUJIKOMENTARAI

  MANOPARTNERIAI