Apie tinklaraštį..

Internetas - mano duona. Apie tai ir tinklaraštis: kaip uždirbti pinigus internete ir kaip tapti geresniu interneto užkariautoju bei susijusius dalykus - seo, interneto reklamą, efektyvumą, produktyvumą, įvairius mielus dalykėlius, padedančius nudirbti darbus efektyviau.

...ir apie mane

Tai tinklaraštis žmogaus, kuris 100% pajamų gauna iš interneto. Jei žinote daugiau arba naujesnių dalykų, drąsiai komentuokite.

Kodėl kvailioja Textads.lt ?

Reikia pastebėti, kad šios darbalauko nuotraukos darytos prieš kelias dienas, visos tą pačią dieną. Raskite tris negerumus, “kontekstinės reklamos sistemoje” kaip skambiai jie, textads.lt save vadina. Niekaip nesuvokiu, kaip tinklapiai sutinka rodyti textads.lt reklamą  savo tinklapiuose.

2009-08-04_133731 2009-08-04_220153 2009-08-04_232329

Visgi įdomu ar tekstads, kaip ir Adsense nepradėjo “nerodyti” mokamos reklamos ten, kur yra žodis smurtas ir panašūs? Įdomu, kiek moka už šios savireklamos paspaudimus… Ne, deja ne, reklama visgi rodoma….

image

3 komentarų to “Kodėl kvailioja Textads.lt ?”

 1. Arvydas rašė:

  Tai jei nėra firmų pardavinėjančių šautuvus ir besireklamuojančių textads, jiems gi vis tiek kažką reikia rodyt. Tai manau tiesiog rodo atsitiktinius skelbimus. Ko čia nesuprasti?

 2. Andrius rašė:

  Sveiki,

  prieš porą savaičių labai stipriai atnaujinome reklamos sistemą – dėl šios priežasties buvo reklamos rodymo sutrikimai bei klaidos. Stengiamės kuo greičiau viską pataisyti ir sustyguoti.

  O dėl reklamos rodymo prie “negerų” naujienų – planuose yra įdiegti atnaujinimą, ir prie tokių naujienų reklamos nerodyti.

 3. Saulius rašė:

  Visiems pasitaiko klaidų, sėkmės darbe :)

Palikite savo komentarą

Prenumeruok RSS Darbas internete Mobile Payments by Fortumo
 • KATEGORIJOS

 • NAUJIENOS

  KOMENTUOTA

  NAUJIKOMENTARAI

  MANOPARTNERIAI