Apie tinklaraštį..

Internetas - mano duona. Apie tai ir tinklaraštis: kaip uždirbti pinigus internete ir kaip tapti geresniu interneto užkariautoju bei susijusius dalykus - seo, interneto reklamą, efektyvumą, produktyvumą, įvairius mielus dalykėlius, padedančius nudirbti darbus efektyviau.

...ir apie mane

Tai tinklaraštis žmogaus, kuris 100% pajamų gauna iš interneto. Jei žinote daugiau arba naujesnių dalykų, drąsiai komentuokite.

Lipnios pastabos – virtualios Post It darbalaukyje

 image

Turbūt daugelis iš mūsų lipiname lipnius lapelius ant monitorių norėdami pasirašyti pastabas sau, bet galime šiuos darbus atlikti ne tik funkcionaliau, bet ir saugoti mišką, atsisakyti popieriaus :) Tam, žinoma, jūs ir patys greičiausiai žinote bent kelis būdus – Windows Vista turi savo Sidebar Widget – Notes, kuris reikia pripažinti labai apgailėtinas ir nepatogus. Greičiausiai taip pat žinote ir kitus būdus, pvz. naudoti interneto tarnybas, pvz. Google IG, kuris taip pat turi įvairių sprendimų, vienas iš jų – Sticky Note

Bet pakalbėkime apie funkcionalesnius sprendimus. Asmeniškai ilgą laiką naudojau komercinius produktus – dtNotes, Notezilla – tai tikrai puikūs produktai. Visgi legalizuodamais pasirinkau nemokamą alternatyvą, bet jums pateiksiu ir kitas.

Stickies

Būtent aš naudojų šią programą – Stickies – ji turi viską, ko reikia:

 • leidžia norimas pastabas gražiai sutraukti
 • leidžia prikabinti norimas pastabas tik tam tikroms programoms, pvz. galite aplipinti tik būtent Word tam tikromis pastabomis arba priminimais
 • leidžia uždėti žadintuvą.
 • trikampėlių galima greitai pakeisti, ar pastaba turi būti aukščiau kitų programų (“on top”)
 • turi saugyklą nenaudojamoms žinutėms
 • daugelį kitų naudingų fukcijų – Windows mobile import, siuntimą tinkle ir t.t.

image

Light note

Jei norite dar paprastesnio sprendimo, galite išbandyti gana panašią, bet mažiau funkcionalią Light Note

image

Knot

image

Taip pat galite pabandyti senai nežinau.lt aprašytą knot – sparčią, greitą, kuri gražiai susitraukia iki mažų kvadratukų (bet vargu ar tai jau taip funkcionalu).

2 komentarų to “Lipnios pastabos – virtualios Post It darbalaukyje”

 1. Originalas rašė:

  Kodėl nei viena jų nemoka sinchronizuotis su telefu arba bent gmail? Tarkim kokia nauda, jei telefe užsirašai, o poto reik perrašinėt.. O telefe dažnai užsirašai, nes jį greičiau įjungti nei PC arba ir mintys ne visad prie PC ateina. :)

 2. admin rašė:

  Siaip Stickies paima is Windows mobile. Bet cia visai kitokia ju paskirtis – uzduotims reikia naudoti uzduociu programas, o informacijos saugojimui – kitas. o sios puikiai sinchronizuojasi. Jei bandysi sias funkcijas atlikti su pastabeliu programomis – susikulsi.

Palikite savo komentarą

Prenumeruok RSS Darbas internete Mobile Payments by Fortumo
 • KATEGORIJOS

 • NAUJIENOS

  KOMENTUOTA

  NAUJIKOMENTARAI

  MANOPARTNERIAI