Apie tinklaraštį..

Internetas - mano duona. Apie tai ir tinklaraštis: kaip uždirbti pinigus internete ir kaip tapti geresniu interneto užkariautoju bei susijusius dalykus - seo, interneto reklamą, efektyvumą, produktyvumą, įvairius mielus dalykėlius, padedančius nudirbti darbus efektyviau.

...ir apie mane

Tai tinklaraštis žmogaus, kuris 100% pajamų gauna iš interneto. Jei žinote daugiau arba naujesnių dalykų, drąsiai komentuokite.

MyLifeOrganized – tobula projektų bei užduočių planavimo, organizavimo ir valdymo programa

Apie GTD (GetThingsDone) si karta nerašysiu apie ją ne kartą jau rašė ir nezinau.lt savo straipsnelyje bei daugelis kitų Lietuvos tinklaraštininkų. Daugelis žino, kad GTD tik sistema – tai nėra kokia nors programa, tad programą reikia išsirinkti pačiam, aiškų jei nesirinksite dėlioti kortelių ir lapelių. Sąrašas tam tinkamų progamų yra pateiktas ganėtinai ilgas – čia, jei nuspręsite išsirinkti patys, jums turėtų padėti 111 Researched GTD Software Titles and Counting.

Bandžiau jų jau ne vieną. Deja, visos jos manęs netenkino, o daugelis jų neturėjo man asmeniškai svarbiausios savybės – sinchronizavimo su mobiliais įrenginiais. Bet atsirado programa, kuri ne tik idealiai atitinką minėtą reikalavimą, bet yra tokia, su kuriomis dirbdami galvojame – "ir tai įdiegta, ir tai įdiegta, ir tai.. velnias, kaip programos kūrėjai skaito mano mintis?"

Žinoma, tai MyLifeOrganized (MLO).

myLifeOrganized

Ir nors jūs užduotis galite matyti standartiškoje "medžio" struktūroje, šios programos bene geriausia savybė – kad ji pati jums pateikia svarbiausių darbų sąrašą – TO DO tab’e, kuriuos turėtumėte atlikti būtent esamu metu, o juk į GTD programą mes įvedame absoliučiai visus darbus  – ir tai, ką turėtume atlikti darbe, namuose, ir ką nusipirkti, ir tai, ką turėtume atlikti būdami Vilniuje.

Žinoma, viskas organizuojama per Contexts – tiesiog tarkim turite daugmaž standartinius GTD katalogus:

 • Next actions
 • Work Projects
 • Home tasks
 • Calendar
 • Ideas / Some day
 • Inbox

Tad mes mes  Work projects priskirsime context’ą Office, Home Tasks – Home ir t.t. Kiekvienam Context dar patogiai galime nustatyti jo laiką – context’ui Office – laikas nuo 8:00 iki 17:00 darbo dienomis, Home tasks – likęs laikas.

O kaip programa atpažista, kurie darbai svarbiausi esamu laiku ir juos surūšiuoją? Tam ji naudoja specialų algoritmą – tiesiog suskaičiuodama projekto svarbą ir datą, kada tas darbas turi būti atliktas, bei visus kitus veiksmus.

Beje, apie pačią svarbiausią man savybę – sinchronizavimą. Ši programa leidžia sinchronizuoti duomenis su Windows Mobile ir kitais įrenginiais, tad visus turimus atlikti darbus ne tik visada  turiu po ranka, bet ir galiu bet kada papildyti ir redaguoti. Beje, Windows mobile variantas, kaip ir didysis PC brolis turi atskirą mažytę programėlę – Rapid Task Entry (RTE)- ir nors MLO yra itin sparti programa, norint įvesti užduotį jums nereikia paleisti visos programos, jums tereikia paleisti Rapid Task Entry. Beje, tiek MLO, RTE galima priskirti sparčiųjų mygtukų derinius (shortcuts), kuriais ne tik galite išsikviesti programą, bet ir ją minimuzuoti.

Be šių savybių, MLO turi ir aibę kitų saldžių dalykėlių:

 • Filtrai – nufiltruoti užduotis galite kaip tik norite, tiesiog jūs galite susikurti savo filtrus.
 • Daugybė užduoties nustatymų – svarbumas, laikas, rodymas, priklausomybės, tarp jų ir priminimai. Beje, visi nustatymai patogiai sugrupuoti, o nenaudojamus galite tiesiog paslėpti.
 • Importavimas/Eksportavimas
 • Greitosios nuorodos (bookmarks)

Palikite savo komentarą

Prenumeruok RSS Darbas internete Mobile Payments by Fortumo
 • KATEGORIJOS

 • NAUJIENOS

  KOMENTUOTA

  NAUJIKOMENTARAI

  MANOPARTNERIAI