Apie tinklaraštį..

Internetas - mano duona. Apie tai ir tinklaraštis: kaip uždirbti pinigus internete ir kaip tapti geresniu interneto užkariautoju bei susijusius dalykus - seo, interneto reklamą, efektyvumą, produktyvumą, įvairius mielus dalykėlius, padedančius nudirbti darbus efektyviau.

...ir apie mane

Tai tinklaraštis žmogaus, kuris 100% pajamų gauna iš interneto. Jei žinote daugiau arba naujesnių dalykų, drąsiai komentuokite.

Nemokamos antivirusinės programos

Pirmiausia, turiu priapžinti žinau tik dvi antvirusines programas, kurios yra  visiškai nemokamos, nes kitos antivirusinės programos nemokamos yra tik namų vartotojams arba turi labai ribotas versijas. Peržvelgsiu jas grynai iš paprasto vartotojo patirties, labai nesigilindamas, kuri geriausiai saugo nuo virusų ir kuri mažiausiai apkrauna kompiuterį.

Visiškai nemokama apsauga nuo virusų

Panda Cloud Antivirus

Tikriausiai viena, tikrai gera ir visiškai nemokama antivirusinė yra Panda Antivirus. tiesa Beta versija, bet gamintojas teigia, kad ji bus nemokama ir pasibaigus beta versijai. Ši programa turi šaunia, suprantamą, maloniai atrodančią vartotojo sąsąja ir giriasi, kad neapkrauna kompiuterio resursų. Tiesa, ji šiek tiek išprotėja su tam tikrais specifiniais darbais, bet taip buvo tik viename kompiuteryje. Suinstaliavau ją dar dviejuose ir  ji veikia tikrai  be priekaištų. Labiausiai rekomenduojama!

image

Atsisiųsti nemokamą antivirusinę programą Panda Antivirus

ClamWin

Kita  taip pat visiškai  nemokama yra ClamWin, be turi nemažą trūkumą – neskanuoja bylų realiu laiku, tad bus nenaudinga mažiau patyrusiam arba tingesniam vartotojui.

Parsisiųsti Clamwin

ESET Nod Online Scanner

Jei esate didelis NOD gerbėjas, šia programa, labai savotiškai taip pat galite pasinaudoti nemokamai – jos online versija, tiesiog perskanuoti savo kompiuterį nuo virusų online. Anot paslaugos teikėjų,  ESET Online Scanner programa remiasi ta pačia ThreatSense technologija ir parašais kaip ir ESET Smart Security/ESET NOD32 Antivirus, ir yra nuolat atnaujinama.

Naudotis ESET NOD32 Antivirus nemokamai

Kitos nemokamos antivirusinės programos

Kaip jau minėjau, šios antivirusinės nėra visiškai nemokamos – jos nemokamos tik namų vartotojams, pateiksiu jas tokiu eiliškumu – nuo labiausiai mano manymu rekomenduojamos iki mažiausiai.

Avast

Populiari apsauga nuo virusų – Avast. Gaila, ją ilgėliau naudojau senokai, ir neprisimenu, kodėl išmečiau. Gal todėl, kad pareikalavo registracijos? Bet registracija yra nemokama, o po metų užtenka tiesiog pakartotinai priregistruoti. o dabar turiu neseniai įdiegęs kompiuteryje, kurį retokai naudoju. Tad negaliu pasidalinti patirtimi.

Parsisiųsti AVAST antivirusą

AVG

Programa iš esmės naudoja nedaug resursų, automatiškai atsinaujina, turi malonią išvaizdą.

AVG liūdnai pagarsėjusi dėl savo Link Scanner, kurį žada išmesti naujose versijose. Bet apskritai, aš AVG nusivylęs nuo jaunystės: vienai merginai sakau mesk tą AVG, jis netobulas. Sako: “Ne, AVG labai geras”. Ateinu kitą dieną, perinstaliuoja kompiuterį. Kai paklausiau kas buvo, sako virusai užpuolė (!). Ir… vėl suinstaliavo AVG! Daugiau su ja nebesiginčijau.
Turbūt AVG irgi girdėjo šią istoriją, dabar pati AVG antivirusinė puola daugybę programų ir bylų, mano manymu nekaltų. Tarkim jei archyvatorius turi galimybę archyvuoti paleistas bylas, AVG jau šaukia, kad virusas. Visos kitos antivirusinės tylėjo.

Šią antivirusinę vis dar laikau viename kompiuteryje, taip pat ją suinstaliavau žmonos “netbooke”, bet manau gana greitai kantrybė truks – bent jau savąjame pirmai progai pasitaikius ją pakeisiu į Avast. Mane labiausiai erzina, kad ši programa dažnai išmeta pranešimus su tokiais pranešimais apie rastą virusą ir pasirinkimų mygtukais: [Add to exeptions]  [Ignore]  [Close].  WTF? Ką daryti? Taip pat, gana dažnai randa virusus System Restore direktorijoje, bet jų neišgydo. Čia jau bųna pasirinkimas “gydyti” arba “pašalinti”, bet … nesuveikia. Ir perkeliant didelius katalogus, kažkaip nemoka tyliai dirbti, o sustabdo perkėlimą. Tad keliant 40Gb praktiškai reikia sėdėti ir stebėti.

Siųstis nemokamą AVG Free Edition antivirusinę programą

Avira

Taip pat turi nemokamą, versiją. Vokiečių sukurta antivirusinė programa. Avira AntiVir PersonalEdition Classic ne tik skenuoja failus, bet ir realiuoju laiku stebi visą sistemą, tikrina siunčiamą paštą, gaunamą paštą gali patikrinti tik komercinė Premium versija. Programa ieško virusų, kirminų, Trojos arklių, turi karantiną, gali dirbti pagal tvarkaraštį. Reklaminius ir šnipinėjančius modulius gali nukenksminti tik komercinės versijos.Veikia gana neblogai, bet išties nervina vienas niuansas – gana dažnai mėto pasiūlymus pirkti PRO versiją. Tokius didelius, per visą ekraną.

Papildymas:  labai išsamų Avira aprašymas rasite pas mantą.

Siųstis Avira

Šių toliau esančių  programų aš visai nebandęs, nes jos arba neatsinaujina (Dr.Web CureIt!), arba neskanuoja bylų realiu laiku (BitDefender 10),  jų aprašymą radau šiame 3soft tinklapyje. Pateikiu tik dėl išsamesnio įrašo.

Dr.Web CureIt!

Dr.Web Curelt tai rusų kompanijos nemokamas virusų skeneris, galintis aptikti : virusus, įvairius pašto kirminus, Trojos arklius, pavojingus skriptus, nepageidaujamas programas ir t.t. Deja, nemokama programa neturi nei atnaujinimų, nei automatinio paleidino modulių. Virusų duomenų bazė atnaujinama kas dvi valandos, programa dirba labai greitai, neapkrauna kompiuterio yra Lietuvių kalba tai verta išbandyti komercinių Dr.Web produktų galimybes.

Pasižaisti su  Dr.Web CureIt!

BitDefender 10 Free Edition

BitDefender 10 Free Edition nemokama supaprastinta komercinio produkto versija nors ir naudoja tą patį, daugelio testuotoju pripažintu geriausiu, BitDefender virusų paieškos variklį. Kaip ir komerciniai produktai Free Edition turi patogų valdymą, galima keisti išvaizdą nors funkcijų gausa ir nepasižymi..

Bandyti BitDefender 10 Free Edition

Nepaminėsiu Kasperskio Active Virus Shield v6.0, nes nemėgstu KAV , bet ir apskritai ši programa nebegalima naudoti,

Tokios mano žinomos, naudotos ir naudojamos nemokamos antivirusinės. O iš mokamų visada renkuosi, žinoma, Eset NOD32. Beje, Eset NOD32 nemokamai galite naudotis 30 dienų.

17 komentarų to “Nemokamos antivirusinės programos”

 1. Mantas rašė:

  Avira mėto savo pasiūlymus po kiekvieno atnaujinimo, bet visą tą reikalą galima labai lengvai išjungti :)
  Tereikia užblokuoti avnotify.exe

  Online scanner turi ir Kaspersky (ir kiti). Bandžiau Nodo online – užsipuolė du nieko blogo nedarančius failus, Kasperskis nieko neužsipuolė.

  O šiaip jau trečius metus naudoju Avira Personal ir neturiu jokių priekaištų dėl darbo, ypač dabar, kai pagerėjo jos klaidingų aptikimų rezultatai.

 2. Tomas rašė:

  Apie Avira tik geri atsiliepimai, rado daug blogų failų, kurių kitos antivirusinės nerado.
  Esetas neblogas, tik būna ne viską randa.
  Pandos nekenčiu, įkyri labai.

 3. admin rašė:

  Ši Panda – “ne panda” :) Čia Panda Cloud Antivirus. Ji tikrai absoliučiai neįkyri. Rodo kad užblokavo gal 20 virusų, bet nei karto nerodė jokio pranešimo, tiesiog viskas gražiai atgulė į ataskaitas.

 4. admin rašė:

  Na, galbūt, reiks turbūt atsiprašyti Avira ir vėl bandyti susidraugauti. O kaip paprastai užblokuoti avnotify.exe ?

 5. Pijus rašė:

  http://www.youtube.com/watch?v=tAi57MTW5qM
  nežn nežn tas cloudantivirus labai nepatikimas man atrodo po to kai pamačiau šį review

  dėl aviros tai http://mantas.malcius.lt/patarimai-avira-antivir-vartotojams/

 6. Vietinis rašė:

  o ka del AVAST? darbe gal 15 kompu saugo ir normaliai kerta virusus iskart. kadangi dirbu mokykloj tai vaikuciai palandzioja kur nepriklauso, – suveikia zaibiskai su itartinu www blokavimu ir tt, idomu nuomone kas blogai pas avasta.

 7. Marius rašė:

  Avast – kažkad taip užpjovė sistemą, kad vos ne vos jį pavyko išmėžt.
  AVG – įdiegiant galima nuimt varnelę nuo “link scanner” funkcijos. Taip pat nustatymuose pakeisti numatytąjį veiksmą, nuo klausimo ką daryt su rastu virusu, į jo automatinį perkėlimą į karantiną ar trynimą. Beje, jis, kažkada buvęs lengvas, dabar toks tikrai nebėra. Tiesa, jis, kitaip nei tarkim avira, jau dabar veikia su Windows 7 beta.

 8. Priegaidis rašė:

  Comodo dar toks yra.

 9. Rimas rašė:

  Visiškai nemokama yra ir Moon Secure AV:
  http://www.moonsecure.com/
  O bet tačiau kažkaip jie senokai neatsinaujina…
  Pats kurį laiką naudojau ir nieko mano kompui per tą laiką nenutiko, tačiau paskutinė jų versija pradėjo labai stabdyt. Prieš paskutinė šiaip turėjo bug’ų, berods.

 10. Pijus rašė:

  Kad aš avira ant esu įsirašęs ant win7 ir veikia

 11. admin rašė:

  hm, sudomino Comodo. Panašu kad tikrai visiškai nemokama, be to ne Beta ir dar turi firewall. Kažkaip buvau pamiršęs… Siunčiuosi, bandysim.

 12. rasa rašė:

  turejau nemokama AVAST antivirusine.Turejau tol kol nesiojamam kompiutery priglaude Trojan win.32. Agent azsy.(cia toks visas viruso pavadinimas).Nepasitikiu nemokamom antivirusinem, ne pirma karta koja pakisa. Antra karta perku Norton 360 antivirusa ir jokiu bedu, o visokiom McCaffe, avast ar avg padejau taska visam laikui.

 13. irena rašė:

  COMODO turiu paprasta ir gerai veikia

 14. Laura rašė:

  Tai kuri antivirusine geriausia??

 15. Nežiniukė rašė:

  Turiu klausimėlį.Kiek laiko galioja ta nemoka Panda antivirusinė??Teisybę pasakius,šiek tiek sušikau kompiuterį ant antivirusinių.Pasibaigus avg galiojimui nutariau ją atnaujinti,o dabar mėto visokias lenteles su error užrašu…Net nebežinau ką daryti,nes LinkScanner tėra,kai ją įsijungiu.Persisiuntus Panda veiksmų centras nebemėto tų pranešimų apie tai,kad reikia susinstaliuoti antivirusinę,tačiau dabar faktiškai naudoju dvi programas iš karto…Kaip pasidaryti tik vieną avg??Labai prašau,padėkit… ;(((

 16. Juozas rašė:

  Eik tu su savo Panda ji tikrai yra mokama jei ras virusa tai negalesi jo istrinti ir siulys pirkti mokama versija

 17. antivirusines rašė:

  Kiek esu bandęs tikrai neblogai veikia ir nemokamos.

Palikite savo komentarą

Prenumeruok RSS Darbas internete Mobile Payments by Fortumo
 • KATEGORIJOS

 • NAUJIENOS

  KOMENTUOTA

  NAUJIKOMENTARAI

  MANOPARTNERIAI