Apie tinklaraštį..

Internetas - mano duona. Apie tai ir tinklaraštis: kaip uždirbti pinigus internete ir kaip tapti geresniu interneto užkariautoju bei susijusius dalykus - seo, interneto reklamą, efektyvumą, produktyvumą, įvairius mielus dalykėlius, padedančius nudirbti darbus efektyviau.

...ir apie mane

Tai tinklaraštis žmogaus, kuris 100% pajamų gauna iš interneto. Jei žinote daugiau arba naujesnių dalykų, drąsiai komentuokite.

Nevykusiai atsinaudijinęs Interneto vizijos (iv.lt) adresų registravimas

Šiandien gavau laišką, kad atsinaujino UAB “Interneto vizija” iv.lt adresų registravimo tinklapis. Manau reikia išreikšti ir savo mintis atviru laišku. Reikia pripažinti atsinaujino labai nevykusiai – yra klaidų, o ir naudingiausių funkcijų taip ir neįdiegė. Mielai pabėgčiau iš jų, jei tik atsirastų dar vienas registratorius, siūlantis registraciją už tokią pat kainą (25Lt be PVM už .lt domeną), galimybę mokėti Paypal ir el. bankais, bei turėtų valdymo skydelį. Tai mano manymu visi jų privalumai. Bet jie galėtų turėti geresnį valdymo skydelį – padarė atnaujinimą, bet valdymo skydelis taip ir liko absoliučiai beviltiškas! Vien tam, kad man suvaldyti savo gal ne tiek ir daug žvelgiant užsienio mąstais  ~150 adresų, tenka juos kopijuotis i Excell, išvalyti stulpeliuose informacines šiukšles “Adreso metinis mokestis”, o po to tik galima juos normaliau galime rūšiuoti bent jau pagal abėcėlę ar pan.

Vis dar trūksta šių funkcijų, darančių jų paslaugų valdymo skydelį bent kiek funkcionalesniu :

 • nėra rūšiavimo pagal stupelius.
 • kvaili žodžiai stulpeliuose (Adreso metinis mokestis) – negi sunku juos iškelti į kitą stulpelį ar žymėti santrupa arba paveiksliuku?
 • nėra eksportavimo į Excell
 • datos erzinančiu formatu, jeigu jau persikeli į Excell vis tiek negali normaliai rūšiuoti
 • nėra bent minimalios statistikos – kiek aš turiu pvz. adresų?
 • Užsisakant adresus ir pašalinant kurį nors iš adresų, meta į visai kitą puslapį
 • Adreso registravimo lange nuorodos su “Greitas registravimas” ir pan. absoliučiai nefunkcionalios, apskritai, puslapyje naudingos tik dvi – “Į pradžią” ir “Klientams”.
 • labai trūksta pvz. “Išplėstinis vaizdas”, kur galėčiau matyti, kur adresas nukreiptas, kaip matau užsienio valdymo skydeliuose

Jau nešnekant apie kokį nors grupavimą ar pan… Kol kas įspūdis labai blogas, tikiuosi pasitaisys ateityje, tad bent užsiklijuotų žodelį Beta.

6 komentarų to “Nevykusiai atsinaudijinęs Interneto vizijos (iv.lt) adresų registravimas”

 1. Silas rašė:

  Apmokėjimą el. bankais turi. Dėl valdymo ribotumo pritariu.

 2. admin rašė:

  Aš rašiau, kad pabėgčiau pas tą, kuris turėtų mokėjimus per el.bankus

 3. stopedesiat rašė:

  turi 150 .lt domenu? tai gal patsai m. perescius besas?

 4. admin rašė:

  Na, kas as esu bet kuriuo atveju atsiskleis naturaliai.

 5. Eugenijus rašė:

  Kadangi keli pirmieji mano domenai buvo pirkti iš KTU (kažkodėl maniau, kad jie kaip šilumos tikėjai – monopolininkai), tai nusipirkęs savo pavardę per iv.lt labai diaugiuosi paprastu valdymu, bo KTU valdymas toks nesuprantamas, kad ojo joi.
  Nors puikiai suprantu, kad tavo poreikiai šiuo klausimu žymiai aukštesni ir patogumo vardan turėtų tą pataisyti.

 6. admin rašė:

  Na, domreg.lt valdymo skydelis taip pat vienas blogiausių. Net po atnaujinimo. Oi nėra “listen to users”, oi nėra…

  Beje, ateityje būtinai žadu parašyti apie “domainingą”. Su realiais skaičiais. Na, dar atsakant į vieną komentarą – tikrai nesu profesionalus “domaineris” – neišgyvenčiau iš to. Bet manau yra įmanoma dėl šios srities paprastos logikos ir santykinai reikalaujamų mažesnių pastangų.

Palikite savo komentarą

Prenumeruok RSS Darbas internete Mobile Payments by Fortumo
 • KATEGORIJOS

 • NAUJIENOS

  KOMENTUOTA

  NAUJIKOMENTARAI

  MANOPARTNERIAI