Apie tinklaraštį..

Internetas - mano duona. Apie tai ir tinklaraštis: kaip uždirbti pinigus internete ir kaip tapti geresniu interneto užkariautoju bei susijusius dalykus - seo, interneto reklamą, efektyvumą, produktyvumą, įvairius mielus dalykėlius, padedančius nudirbti darbus efektyviau.

...ir apie mane

Tai tinklaraštis žmogaus, kuris 100% pajamų gauna iš interneto. Jei žinote daugiau arba naujesnių dalykų, drąsiai komentuokite.

Nuostabus video grotuvas: The KMPlayer

Nesenai pasirodė nauja VLC Player versija – 0.9.2. Tais tikrai puikus grotuvas, turintis daug gerų savybių, palaikantis daugybę video formatų. Deja, šis įrašas ne apie tai – norėčiau pristatyti dažnai VLC užgožiamą ypatingai galingą, nemokamą, labai patogų ir tikrai gražų, moderniai atrodantį (šita funkcija gerokai prelenkusi VLC) video grotuvą ir niekuo neatsiliekantį nuo VLC, o daugeliu funkcijų netgi lenkiančiu – KMPlayer, taip pat nereikalaujantį jokių kodekų ar instaliavimo.

KMPlayer

Kalbant trumpai – šitas grotuvas gerokai patogesnis žiūrėjimui. Mano manymu, VLC pranašesnis kitu atžvilgiu – streaming ir transcoding funkcijomis, leidžiant įrašinėti žiūrimą vaizdą, bei tuo pačiu retransliuoti, taip pat su juo galima žiūrėti net iš TV tiunerio.

Bet sugrįžkime prie prie rašinio objekto – KMPlayer. Kuo jis pranašesnis?

Savaime aišku jis turi integruotus codec’us, tiek galima nustayti, kad naudotų išorinius, tad praktiškai visų vaizdo formatų visaip kaip encoduotų bylų peržiūra nekels jokių rūpesčių. Taip galima bet kaip nusistatyti vaizdo kokybę, be to dar ir pritaikyti norimus efektus.

Šis grotuvas be jokių papildomų nustatymų jau iš anksto patogiai sukonfigūruotus mygtukus – praktiškai visas pagrindines funkcijas galima atlikti su klaviatūra.  Beje, labai patogu ir parinkti tinkamą formatą, kadangi dabar daugelis filmų būna įrašyti ir 4:3, ir 16:9 ir visais kitus įmanomais formatais. Ir parinkti formatą labai patogu – tiesiog spaudinėjant nuo 1 iki 7.

Beje, jis iš karto be jokių papildomų nustatymų palaiko ir įvairius nuotolinius pultelius: tiek prijungus telefoną kaip distancinį pultelį, tiek HP nešiojamajame kompiuteryje esantį pultelį. Ir ne šiaip palaiko, bet palaiko visus klavišus.

Taip pat šis grotuvo labai patraukli funkciją – jis prisimena tą filmo vietą, kurioje buvo išjungta programa. Tad patogu norint miego išjungti – kitą dieną galima pratęsti nuo tos pačios vietos, neieškant kur baigta žiūrėti. Taip pat galima pasižymėti norimas vietas – tai taip pat patogu pasižymėti įdomias arba svarbias vaizdinės medžiagos vietas.

O daugiau? Daugiau yra miljonas patogių funkcijų kurias tikiuosi atrasite patys.

10 komentarų to “Nuostabus video grotuvas: The KMPlayer”

 1. marana rašė:

  Visiškai pritariu. Ieškodamas patogiausio, esu išbandęs aibę skirtingų nemokamų video grotuvų. Du, kuriuos išsirinkau – KMPlayer ir GOM player. Juos pakaitomis ir naudoju filmams žiūrėti.

 2. McF rašė:

  Naudoju VLC.
  Paskatintas šio straipsnio parsisiunčiau KMPlayer.
  Taip, šis grotuvas iš ties turi daug funkcijų, problema ta, kad aš jose iš karto pasimečiau… ir grįžau prie VLC :)
  Kaip KMPlayer prasukinėti po 10 sek? VLC buvo SHIFT+rodyklės į šonus

 3. admin rašė:

  KMP prasukineti tiesiog su rodyklem! Spaudi rodykle i desine ir prasuki. Dar paprasciau. Zinoma, prasukama laika galima pasikeisti. O kokios funkcijos nerandi?

 4. McF rašė:

  Jo, prasukineti su rodyklemis… logiska :) o as isbandziau visus ctrl+ shift+
  Bet problema su full screen ir ratio… ieskodamas, kad full screene jis man neistampytu, kazka nustaciau, dabar full screene rodo toki pat maziuka vaizda, aplinkui juodas langas… :(

 5. admin rašė:

  Tai juk parasiau, kad fulscreen/ratio regulaivimas yra nerealiai patogus – spaudineji 1, 2 .. 8 mygtukus ir parenki kuris variantas patogiausias. O dabar visai normaliai neveikia Fulscreen? Pabandyk paspaudineti nuo 1 iki 8. Na, jei neiseis, parasyk, pabandysiu kazkaip nusistatyti kaip pas tave

 6. Tomas K. Blog’as » Blog Archive » Išmetam BSPlayer ir VLC player’ius, diegiam KMPlayer rašė:

  [...] tiek iš spartos pusės ir tiek iš problemų su įvairiausiais codec’ais neturėjimo, ačiū darbasnamie.lt (plačiau [...]

 7. Aga rašė:

  KMPlayer naudoju jau keletą metų ir kiek esu išbandęs, tai geresnio video grotuvo neradau, be to kad jis turi daugybe funkcijų, svarbiausia tai jog paleidžia beveik visų formatų vaizdo medžiagą ir jam nereikia papildomų kodekų suinstaliuoti. Beje jei kokio video nepaleisdavo KMPlayer tai nepaleisdavo ir VLC.

  McF>jei netyčia neišsiaiškinai tai pabandyk delete paspaust kur yra skaičiu sekcijoje (num)

 8. Linas rašė:

  Man lb idomu kaip su HD ar nelagintu ir neimtu tiek daug resursu?

 9. Kęstutis rašė:

  Iš esmės dizainas VLC gali būti bet koks.
  Iš esmės po paprasta VLC išvaizda slypi galinga programa. Kuri turi ir web’inį interfeisą, gali būti kaip serveris transliuojant video ir t.t. Žodžiu funkcijų tiek daug, kad nė vienas video grotuvas tiek neturi.
  Aš siūlau naudoti GNU/Linux kokią nors distribuciją pvz.: Ubuntu ir VLC grotuvą.

 10. Julius rašė:

  Na jei kam reikia mažiau resursų vartojančio grotuvo, tai siųlau MPlayer (1-as linkas google). Atidaro bet ką, net ir sugadintus ar nepilnus avi atidarinėja, vartotojo sąsaja knsole, bet galima parsisiųsti ir grafinę sąsają atskirai.

Palikite savo komentarą

Prenumeruok RSS Darbas internete Mobile Payments by Fortumo
 • KATEGORIJOS

 • NAUJIENOS

  KOMENTUOTA

  NAUJIKOMENTARAI

  MANOPARTNERIAI