Apie tinklaraštį..

Internetas - mano duona. Apie tai ir tinklaraštis: kaip uždirbti pinigus internete ir kaip tapti geresniu interneto užkariautoju bei susijusius dalykus - seo, interneto reklamą, efektyvumą, produktyvumą, įvairius mielus dalykėlius, padedančius nudirbti darbus efektyviau.

...ir apie mane

Tai tinklaraštis žmogaus, kuris 100% pajamų gauna iš interneto. Jei žinote daugiau arba naujesnių dalykų, drąsiai komentuokite.

Pokeris

Senokai rašiau, bet visgi nusprendžiau bent pabaigti daugelį nebaigtų straipsnelių, todėl artimiausiu metu pateiksiu įvarių straipsnelių mišinį.
Šį kartą rašysiu apie prieštaringai vertinamą užsiėmimą – pokerį, paskutiniu metu žaibiškai populiarėjantį. Taip pat ketinu paneigti kai kuriuos mitus, susijusius su juo,  taip pat pateikti būdų, kaip galima žaisti ne tik neprarandant pinigų, bet ir neįdėjus nei cento savųjų.
Kodėl mano nuomone verta išmokti žaisti pokerį? Asmeniškai aš manau, kad tai itin koncentruotas mūsų gyvenimo modelis: planuoti, tobulėti, mokytis, gebėti susitvarkyti su nesėkmėmis ir sėkme. Manau, pokeris, žvelgiant į jį sveikai ir siekiant tobulėti, labiau grūdina ir brandina asmenybes, nei žaloja. Savaime aišku, daugelis jį atras kaip išties įdomų laisvalaikio praleidimo būdą.
Štai kokios savybės apibrėžia sėkmingą pokerio žaidėją:
 1. Kantrybė
 2. Disciplina
 3. Ramumas
 4. Darbštumas
 5. Objektyvumas (savikritikos atžvilgiu)
 6. Sveikas optimizmas, drąsa
 7. Sportiškumas
 8. Ekonominis suvokimas
 9. Koncentracija
 10. Susivaldymas
 11. Kuklumas
Manau daugelis sutiks, kad daugelis šių savybių atspindi sėkmingą asmenybę.
Kita vertus, daugeliui pokeris tai – darbas internete ir  visai padorus nuolatinių pajamų šaltinis, nors aš asmeniškai to ir nesiekiu. Man asmeniškai pokeris imponuoja tuo, kad skirtingai nuo daugelio laiko švaistymo veiklų skiriasi tuo, kad tobulėdami labai greitai galite pradėti uždirbti pinigus, skirtingai pvz. nuo kompiuterinių žaidimų praktiškai nėra būdų uždirbti realių pajamų.
Bet pirmiausia – apie mitus.
Pokeryje galite staigiai tapti turtuoliu. Greičiausiai visi bent kiek blaiviai mąstantys žino, kad taip būna tik filmuose. Galbūt matydami, kaip visai jaunas vaikinukas, WSOP (vienas prestižiskiausių pokerio turnyrų) susižeria, 12 mln. žalių, galvoja – va, pasėdėjo šiek tiek ir milijonierius. Jūs tiesiog neįsivaizduojate, kiek jam teko prieš tai dirbti. Visgi iš dalies tai interneto dėka – daugelis įgyja patirties per kelis metus, kai seniau, lošiant tik gyvuose turnyruose sukaupti tiek patirties reikėjo viso gyvenimo.
Pokeryje galite prasilošti. Vėlgi tai tikrai mitas, jei turite bent kiek sveiko proto. Laikantis paprasčiausio savo pinigų valdymo (bankroll management) prasilošti yra itin tiesiog neįmanoma. Kaip jis veikia? Tiesiog sėsdami prie stalo, atsinešate tik 2-5% visų pokeriui skirtų pinigų. Tad jei pradėjote karjerą su 50$, prie stalo sėdate su 1-2$.
Pokeryje viską lemia sėkmė. Taip, savaime aišku, pokeryje veikia sėkmės faktorius, bet jis eliminuojams ilgame laikotarpyje. Beje, dažniausiai taip kalba žmonės, dažnai perkantys Teleloto :) Tai absoliuti kvailystė, manau nereikia ir didelės argumentacijos.
Pokeris nemokamai?
Tiesiai šviesiai – paprasčiausias būdas – 50$ šiame tinklapyje. Kad juos gautumėte, jums tereikia pasiskaityti kelis lapus teorijos, atsakyti į mažytį testuką, ir 50$ jūsų. Kokia man nauda? Aš gaunu kelis dolerius (tiesa būtent dėl to tikrai neapsimoka rašyti straipsnio, nes vargu susidarys bent 10$), bet manau didesnė nauda jums – dažniausiai aš savo “pasekėjus” pamokau, suteikiu jiems naudingų knygų ir šaltinių, duodu programinės įrangos įvairiai analizei – būtų labai įdomu, jei užsiregistravę praneštumėte man info@darbasnamie.lt .
Kaip nepralaimėti?
Net jei skaitytumėte šį tinklapį ir sugebėtumėte išvaistyti savo 50$, pokeris įdomus tuo, kad jame visada galite žaisti nemokamai vadinamuosius Freeroll, kuriame dalyvavimas visiškai nieko nekainuoja, o prizinis fondas – 100$, 500$, 1000$ ir daugiau. Turėdami kad ir mažą sumą, galite toliau ją auginti. Tiesa sakant aš nuo 0 iki pakankamai padorios sumos “priauginau” net kartą, obent 2-3 kartus. Užauginęs aš ją išsigryninu ir vėl pradedu nuo 0. Tiesa, tuo nesididžiuoju, kadangi tai dabar jau laikau klaida, kadangi dalyvavimas Freeroll užima ganėtinai daug laiko..
Tiesa, kad dalyvautumėte Freeroll, dažnai turite būti įnešę bent minmalią sumą, bet daugumoje tinklapių, galite įnešti pvz. 10$, iškart juos vėl nusiimti ir jūs jau galite žaisti nemokamai!
Atnaujinta
Labai atsiprašau, įsivėlė klaida, buvau blogai nurodęs el. pašto adresą – patikslinau!

Palikite savo komentarą

Prenumeruok RSS Darbas internete Mobile Payments by Fortumo
 • KATEGORIJOS

 • NAUJIENOS

  KOMENTUOTA

  NAUJIKOMENTARAI

  MANOPARTNERIAI