Apie tinklaraštį..

Internetas - mano duona. Apie tai ir tinklaraštis: kaip uždirbti pinigus internete ir kaip tapti geresniu interneto užkariautoju bei susijusius dalykus - seo, interneto reklamą, efektyvumą, produktyvumą, įvairius mielus dalykėlius, padedančius nudirbti darbus efektyviau.

...ir apie mane

Tai tinklaraštis žmogaus, kuris 100% pajamų gauna iš interneto. Jei žinote daugiau arba naujesnių dalykų, drąsiai komentuokite.

SMS mokėjimai ir apmokestinimas

SMS mokėjimai – manau itin patrauklus ir tinkamas būdas gauti šiek tiek pajamų ir tinklaraščių autoriams .

Kievieno dirbančio asmens tikslas – monetizuoti savo svetainę, tai yra gauti pajamų. Visiems žinomas ir gana paprastas būdas – SMS mokėjimai. Jie nėra tokie baisūs ir sudėtingi technologiškai kaip gali pasirodyti – kai kurios paslaugos nereikalauja jokių programavimo žinių ir SMS mokėjimus galite turėti čia ir dabar.

Apie aprašomus paslaugų tiekėjus jau senokai žinojau, bet vis delsiau pereiti, nes ir taip gaunu palyginti nedideles pajamas iš SMS mokėjimų, tad papildomi keli litai neviliojo. Kantrybės taurę perpildė mano naudotų mokejimai.lt išmokėti procentai: atskaičius PVM man liko… 22%. Juolab, kad daugelis mano SMS mokėjimų – realios paslaugos, o ne “bulkučių” pietums atėminėjimas iš vaikų viliojant pinigus už “blogų balų panaikinimą” ar virtualių gėlyčių bei bučinių ir kito mėšlo siuntinėjimą vienas kitam. Net sukaitęs mečiau darbus ir puoliau ieškotis kur kitur gali būti geresnis uždarbis iš SMS.

Fortiumo

Tai labiausiai rekomduojamas SMS mokėjimų operatorius. Galite jau dabar  užsiregistruoti. Aiškiai sako – jums bus išmokėta 50% nuo SMS. Tai tikrai daug.

Privalumai

Vienas didžiausių sistemos privalumų – kad galite integruoti SMS mokėjimus be jokių specialių programavimo  žinių: pokalbius, specialias pamokėles, arba apmokestinti kokį nors naudingą Youtube filmuką :)

Ši sistema privalumų turi begalę, bet esminius vis tiek paminėsiu

 • skaidrumas ir aiškumas
 • iš ties dideli išmokėjimai
 • aiškiai išskirtos neapmokėtos SMS
 • Turi testavimo galimybę, nereikia pačiam siuntinėti SMS iš savo telefono, norint patikrinti ar viskas veikia
 • pajamų grafikai ir išsamios atąskaitos
 • švari, aiški ir moderni išvaizda
 • daug užsienio šalių
 • galima sukurti paslaugą iš kart kelioms šalims

Trūkumai

 • Palyginti dideli išmokėjimo intervalai. Už surinktą  išmokėjimui reikiamią pinigų sumą rugrpjūtį (50 EUR), matau, kad man išmokėta bus tik spalį.

Registruotis ir pradėti naudoti Fortiumo

Reikia pavyzdžio?

Kaip viskas veikia? Štai sukurtas per penkias minutes  geriausias ir  primytivus iki šypsenos pavyzdys:

Atsiuntęs SMS tu gauni:

 • kaip pačiam sukurti tokią “pinigų mašiną”!
 • sužinosi net vieno mėnesio darbasonline.lt Google Adsense pajamas ir Google Analytics statistikos Dashboard vaizdą!

Išbandyti ir sužinoti kaip įdiegti

Mokejimai.lt

Na šiuo metu mokejimai.lt naudoju tik iš didelės bėdos, bet asmeniškai jais naudotis nepatariu dėl itin mažų išmokamų sumų.

Štai taip atrodo ketvirtadalis mokėjimai.lt  išmokamos sumos apskaičiavimo formulių:

image

Ir iš ties, suprasti, kiek bus išmokėta išties keblu.

Privalumai:

 • daug šalių
 • lengva pasirašyti sutartį

Trūkumai

 • man pasitaikė daug klaidų sistemoje, kai klientams pinigai nuskaičiuojami, o paslauga nesuteikiama.
 • neina realiai suprasti, kiek uždirbi  iš SMS – rašo ir sako viena, galutiniame rezultate matai centus
 • paini ir blogai veikianti paieška
 • negalima grupuoti pagal tinklapius ataskaitų

Atnaujimas

Pasirodo tai buvo EVP (mokėjimai.lt) klaida, kadangi kelis mėnesius į man išmokomą sumą nebuvo įtraukiamos visos SMS (buvo įtraukiamos tik į surinktą sumą, bet kaip būna visada, ne į išmokamą)

Kitos alternatyvos

Šių sistemų aš nebandęs, nors ir buvau iš kai kurių gavęs komercinius pasiūlymus:

Išvados

Labiausiai rekomduoju Fortumo. Užsiregistruoti.

Kaip atrodo ir išbandyti bei sužinoti kaip veikia paprastai sukuriama Fortumo paslauga galite čia.

Iškilo klausimų įdiegiant? Klauskite čia.

7 komentarų to “SMS mokėjimai ir apmokestinimas”

 1. Saulius rašė:

  SMS tai greitas pinigizavimo būdas, tačiau nelabai matau potencialiai pinigizuojamų paslaugų mūsų rinkoje. Jūsų variantas labai teorinis :) Na, veikiantys yra visokie diskotekų, renginių SMS, suteikiantys nuolaidą. Bet tai labai siaura sritis.

 2. G rašė:

  Neklaidink zmoniu su tokiomis ziniomis :D Visos bendroves moka 45%-50%, mokejimai.lt ~46-47% ir tai vienas didziausiu % rinkoje kalbant apie vaikiskus srautus, nes apie didesnius % galima kalbet turint bent 10 000LT/men pajamas. Jei esi fizinis asmuo dar nuskaiciuojamas PVM 19%( 21% po menesio), veliau dar -21% (GPM+DRAUDIMAS) skaiciuok kas lieka ir neklaidink zmoniu ;) Pats dirbu jau daug metu toje srityje ir zinau kas yra kaip.

 3. admin rašė:

  @G nieko as neklaidinu.
  Pasirodo tai buvo EVP (mokejimai.lt) klaida ir kazkaip man nepriskaiciuodavo (4 men. ) dalies SMS. Kad SMS gauti rode – o i suma neiskaiciuodavo. Issiaiskinome, kai paskambinau ir paklausiau, kodėl man tenka tik.. 12% nuo surinktos sumos.

 4. jonas rašė:

  sumokejau as tris litus straipsnio autoriui ir jau puse valandos laukiu negaunu jokios info atgal… galk nera labai ideali ta Fortumo sistema?

 5. admin rašė:

  @jonas
  Na aš pinigus gavau. Ar tu visgi negavai paslaugos? Atsiūsių visą turinį el. paštu. Aišku, gal buvo įdomiau pratęstuoti paslaugą. Bet esmė ta, kad su Fortumo yra bene 3 kartus mažiau FALSE sms nei su mokejimai.lt

 6. Klaustukas rašė:

  Admin, ar is fortumo gavus ismokejima nereikia dar paciam susimoketi kokiu nors mokesciu ir panasiai? Ar nereikia jokiu individualios veiklos pazymejimu kaip ant EVP mokejimai.lt ?

 7. admin rašė:

  @Klaustukas
  Jokių mokesčių susimokėti nereikia. Privatūs asmenys registruoti gali (http://fortumo.com/support#44). Aš registravausi kaip įmonė, bet viskas ko prašė – tai įmonės kodo. Jokių dokumentų siųsti nereikėjo, greičiausiai nereikia ir privatiems asmenims.

Palikite savo komentarą

Prenumeruok RSS Darbas internete Mobile Payments by Fortumo
 • KATEGORIJOS

 • NAUJIENOS

  KOMENTUOTA

  NAUJIKOMENTARAI

  MANOPARTNERIAI